بست روکش دار چه کاربردی داشته و قیمت و نحوه خرید آن
بست روکش دار چه کاربردی داشته و قیمت و نحوه خرید آن
اکتبر 26, 2022
بستهای آهنی و کاربرد آنها چیست؟
بستهای آهنی و کاربرد آنها چیست؟
اکتبر 30, 2022

بست فلزی لوله قیمت

بست فلزی لوله قیمت

بست فلزی لوله قیمت

بست فلزی چیست؟

در تاسیسات ساختمانی و برای نگهداری و وصل کردن لوله های فاضلاب، لوله های گاز و لوله های آتشنشانی به سقف یا دیوارها از بست های فلزی استفاده می کنند و برای تثبیت لوله ها هنگام اجرا کردن تاسیسات لوله کشی هم نیز از بست فلزی استفاده می شود و بست به عنوانی به نوعی از نگهدارنده ها اطلاق می شود.

بستهای فلزی دارای انواع گوناگونی می باشند که ساختار و طراحی متفاوتی دارند و همچنین کاربردهای مختلفی هم اجرا می کنند، برای همین نصب و نحوه کارکرد و قیمت متفاوتی هم نیز دارند.

طراحی برخی از بستها به گونه ای است که ابتدا باید لوله به بست متصل شده و بعد به دیوار وصل شود و بستهای دیگری هم هستند که ابتدا لوله در داخل بست قرار می گیرد و پس از آن با پیچ به دیوار وصل می شود.

انواع بست فلزی بر حسب متریال ساخته شده

به طور عمده، بستهای فلزی از متریال و مواد گوناگونی تولید می شوند و ساخت بستها با این مواد گوناگون، بستهای مختلفی را با خواص و کاربردهای متفاوت نیز دارد.

متریالی که برای ساخت بستهای فلزی به کار می رود بیشتر و در عمده ی آنها شامل موارد زیر است:

  • استنلس استیل
  • مس
  • کروم

بست فلزی لوله قیمت

استنلس استیل

بستهایی از استنسیل استیل امروزه بیشترین کاربرد را دارند زیرا فلزی که در آن به کار می رود به گونه ای است که در برابر رطوبت مقاوم می باشد به همین دلیل این بستها را بیشتر در محیطهای روباز و غیر مسقف استفاده می کنند.

مس

بستهای فلزی که از مس ساخته می شوند، نیز در مقابل رطوبت مقاومت بالایی دارند و به دلیل اینکه فلز مس دارای ضریب انبساط بالایی است در مقابل دما، انبساط و انقباض مناسبی نشان می دهد و این بستها طول عمر بالایی هم دارند و در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

کروم

بستهای کروم نیز همانند بستهای فلزی استنسل استیل بوده و در محیطهای روباز مورد استفاده قرار می گیرند، چون در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان آریا لوله در زمینه ی فروش انواع بست فلزی لوله، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

بازگانی آریا تولید کننده و پخش کننده انواع عایق ساپورت و بست تاسیسات جهت دریافت قیمت با بخش فروش فروشگاه (تهران) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش