لوله سوپر پایپ
لوله سوپر پایپ
سپتامبر 25, 2023
قیمت رول بولت
قیمت رول بولت
سپتامبر 30, 2023

قیمت و خرید بست رگلاژی

قیمت و خرید بست رگلاژی

قیمت و خرید بست رگلاژی

بست رگلاژی

جهت نصب لوله ها از سقف به طوری که فاصله ای با دیوار هم داشته باشد و به صورت آویزی متصل شوند، از بست رگلاژی استفاده می شود.

بست رگلاژی 4 جز به ترتیب زیر دارد

  • رویه بست
  • زیره بست
  • دنباله میله ای
  • پایه بست

جنس حلقه اصلی و رویه بست از فلز آهن ساخته می شود و به شکل یو انگلیسی هم می باشند و زیره بست رگلاژی نیز از جنس پلاستیک می باشد و پایه بست هم که برای اتصال به سقف دو سوراخ دارد که با پیچ و مهره به دیوار متصل می شود و لوله را مهار می کند.

در نصب لوله ها با بست رگلاژی به دلیل اینکه از پیچ و مهره های محکم و ورق حداقل دو میلی متری استفاده می شود، مقاومت بالایی دارند.

یکی از خصوصیات بارز بست رگلاژی این است که این بست ها قابلیت تغییر ارتفاع بعد از جوشکاری هم دارند و می توان ارتفاع را تغییر داد زیرا دارای میله رگلاژ هستند.

تفاوت بست رگلاژی و بست گلابی

در بین عموم اکثرا بست رگلاژی و بست گلابی را با یک اسم خطاب می کنند و هر دو را یکی می دانند، اما بست گلابی همانطور که از نامش پیداست گلابی شکل می باشد اما بست رگلاژی یو (U) شکل است.

تفاوت دیگری که بست رگلاژی و بست های گلابی شکل دارند، مربوط به قرارگیری لوله ها در بست ها می باشد، به طوریکه لوله ها در بست رگلاژی کاملا ثابت می شوند و به هیچ عنوان معلق نمی شوند اما در بست رگلاژی گلابی لوله در بست معلق می ماند زیرا برای انقباض و انبساط لوله ها فضایی نیاز است و این فضا با بست گلابی شکل به دست خواهد آمد.

قیمت و خرید بست رگلاژی

خرید بست رگلاژی

اتصالات آریا لوله با پایین ترین قیمت بست رگلاژی را در بازار عرضه نموده است و ارزانترین نوع بست در ایران توسط این مجموعه و گروه تولید شده است.

جهت خرید بست رگلاژی و ذریافت قیمت بست رگلاژی می توانید با گروه تماس حاصل نموده و با کارشناسان فروش ما مشاوره داشته باشید.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان آریا لوله در زمینه ی فروش انواع بست فلزی لوله، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

بازگانی آریا تولید کننده و پخش کننده انواع عایق ساپورت و بست تاسیسات جهت دریافت قیمت با بخش فروش فروشگاه (تهران) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش