بست فلزی لوله قیمت
بست فلزی لوله قیمت
اکتبر 28, 2022
بست پایه دار لوله
بست پایه دار لوله
نوامبر 1, 2022

بستهای آهنی و کاربرد آنها چیست؟

بستهای آهنی و کاربرد آنها چیست؟

بستهای آهنی و کاربرد آنها چیست؟

بستهای آهنی

بستها نگهدارنده هایی هستند که برای نگه داشتن و ثابت کردن لوله ها  و اجسام دیگر در تاسیسات ساختمانی به کار می روند تا از لرزش و جابجایی آن جلوگیری کرده یا روی دیوار و سقف ساختمان نصب شوند.

بستها جنسها و انواع مختلفی دارند که یکی از آنها بستهایی از جنس فلز می باشد و از فلزهایی مانند مس، آهن و آلومینیوم و غیره و با روکش یا بدون روکش ساخته می شوند زیرا باید جنس محکم و سختی داشته باشند.بستهای آهنی و کاربرد آنها چیست؟

کاربرد بستهای آهنی

بستهای آهنی یک نوع از بستهای فلزی می باشد و برای موارد گوناگونی به کار می رود و در اشکال و طرحهای متنوعی نیز برای کارهای مختلف ساخته و عرضه می شود.

بست آهنی و فلزی در برابر عوامل جوی و خوردگی و پوسیدگی مقاومت بالایی دارند و در بیشتر موارد برای نصب و نگه داشتن بستها تنها نیاز به چند پیچ و پیچ گوشتی می باشد.

در محیطهایی که احتمال خوردگی و پوسیدگی بست پایین است و یا نیاز به بست به صورت موقت می باشد، می توان از بست آهنی استفاده کرد زیرا این بستها در مجاورت با رطوبت و هوا، دچار زنگ زدگی می شود و قیمت بسیار پایینی دارند.

بستهای فلزی یکی از پرکاربردترین ابزارها در ساختمانها، محیط های صنعتی و خانه و حتی محیط بیرون ساختمان بوده ولی عمده ترین استفاده از آنها در سیستمهای لوله کشی می باشد.

لوله کشی های آب و فاضلاب، لوله کشی های آتش نشانی و یا لوله های گاز و یا برق بیشترین استفاده را از بستهای فلزی دارند.

بستهای فلزی باید مقابل رطوبت و مواد شیمیایی یا وزن سنگین لوله ها و در نگهداشتن آنها مقاومت بالایی داشته باشد و همچنین در مقابل دما و حرارت لوله ها و مایعات سنگینی که از آنها می گذرد هم به استحکام بالایی نیاز دارند به همین دلیل باید از بستهای آهنی و فلزی با کیفیت و دارای استاندارد برای تاسیسات خریداری کرده و از آنها استفاده نمود.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان آریا لوله در زمینه ی فروش انواع بست فلزی و آهنی لوله، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

بازگانی آریا تولید کننده و پخش کننده انواع عایق ساپورت و بست تاسیسات جهت دریافت قیمت با بخش فروش فروشگاه (تهران) تماس حاصل فرمایید.بست های لوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش