قیمت فروش فلکسیبل و انواع آن
قیمت فروش فلکسیبل و انواع آن
جولای 16, 2023
عایق الاستومری صوتی آکوستیک
عایق الاستومری صوتی آکوستیک
آگوست 3, 2023

سوپر فیکس

سوپر فیکس

سوپر فیکس

راه حل هوشمندانه برای بست و ساپورت – سوپرفیکس

سوپر فیکس مجموعه نوآورانه از اقلام مورد نیاز برای اجرای بست و ساپورت به روش دیگر است. راهی ساده ، منعطف برای این که نصب تاسیسات سریع تر و دقیق تر و ایمن تر امکان پذیر شود.
یک تسمه و یک ناودانی با طراحی خاص مهندسی ،محور اصلی سوپر فیکس را تشکیل میدهد . مجموعه از پیچ ها ،مهره ها، بست ها وسایر اقلام ،این مجموعه را تکمیل میکنند .

سوپرفیکس

سریع ساده منعطف …
سوپرفیکس برای موقعیت های مختلف کاربرد دارد .
این مجموعه را میتوان به روش های مختلف و حتی در ترکیب با روش های فعلی نصب کرد .اجرای این سیستم با پیچ مهره یا جوش ممکن است و تغییرات-چه جابجایی باشد و چه رگلاژ افقی عمودی –به سرعت و سهولت انجام میشود .در ضن حداکثر استفاده از فضا را امکان پذیر می سازد .

برای سوپر فیکس فقط یک ابزار خم کن کافیست – دوام و ایمنی بیشتر

سوپرفیکس-مزایا

سوپر فیکس اکسترا

با توجه به ویژگی های اقلیمی و شرایط آب و هوایی مناطق مختلف کشور ،محصول جدید در سیستم بست و ساپورت سوپر فیکس «سوپر فیکس اکسترا» است این محصول در مقابل خوردگی در محیط های با رطوبت بالا مانندشمال و جنوب کشور می توان انتخاب مناسب تری باشد

سوپر فیکس اکسترا

سوپر فیکس اکسترا+

بسته کامل سوپر فیکس با پوشش داکرومت .
دوام بسیار زیاد در مناطق دارای رطوبت بالای محیطی در معرض میعان رطوبت محیط های صنعتی و دریایی .
پوشش داکرومت یک پوشش با پایه آبی (Water-base) شامل اکسیدهای فلزی ،روی و رشته های آلومینیوم است .در پوشش داکرومت ذرات کوچک روی وذرات برفی شکل آلومینیوم در لایه های چند تایی ،یک پوشش فلزی نقره ای خاکستری را تشکیل میدهد که پس از پخت در دمای 320 درجه سلسیوس ،کاملا غیر آلی می شود در این پوشش با توجه به وجود و تمرکز آلومینیوم در آن ،مقاومت در برابر خوردگی دو فلزی فراهم شده که به دلیل غیرآلی بودن پوشش، مقاومت زیاد در برابر گازوئیل ،حلال ها ،روغن ترمز و نظیر آن را به وجود می آورد .پوشش داکرومت سوپر فیکس اکسترا+ تا 500 ساعت تست پاشش نمک را بدون رسیدن به خوردگی سفید تحمل میکند .عملکرد مقاومت خوردگی داکرومت به مراتب بهتر از فناوری های پوشش سطحی دیگر است .از ویژگی های منحصر به فرد این پوشش ،خود ترمیمی است .به عبارت دیگر در صورت ساییدگی سطح پوشش داکرومت ،خود ترمیمی مانع کاهش مقاومت در برابر خوردگی محصول می شود .

سوپر فیکس اکسترا+

سرپوش سوپر فیکس

سرپوش سوپر فیکس

به منظور تامین ایمنی لازم هنگام نصب و بهره برداری از ساپورت های ساخته شده از سوپر فیکس یو و زیبایی نمای ساپورت ها ،درپوش اختصاصی سوپر فیکس یو از جنس پی وی سی نرم طراحی و تولید شده است .به دلیل احتمال پلیسه و لبه های تیز پس از برش کاری سوپر فیکس یو ،به کار گیری این درپوش در زمان ساخت ساپورت توصیه می شود .

سوپر فیکس M

سوپر فیکس m

سوپر فیکس M به منظور تامین نیاز پروژه های مختلف ،سهولت استفاده و کاهش هزینه در مواردی که بارگذاری ساپورت ها با توجه به شرایط تحمل بار ،بیش تر از سوپر فیکس تخت و با اختلاف زیادی کمتر از سوپر فیکس یو باشد، طرحی و عرضه شده است .در این محصول ،امکان رگلاژ پیچ ها در هنگام نصب (اعم از پیچ های متری و نیز پیچ های نگه دارنده بست ها ) و نصب آن در موقعیت درست به آسانی امکان پذیر است .کوچک بودن ارتفاع محصول ،امکان نصب ساپورت بر روی دیوار با فاصله کمی از لوله و بست های مربوط را فراهم می آورد.
برشکاری محصول و تقسیم آن به قطعات کوچک تر ،متناسب با نیاز به راحتی امکان پذیر است . با استفاده از پیچ های مخصوص ، نصب ساپورت بر روی دیوار و سقف و قرار دادن پیچ در محل مورد نظر ،بدون نیاز به جدا کردن ساپورت از موقعیت خود ،به راحتی ممکن شده است .

جهت دریافت قیمت سوپرفیکس با بخش فروش فروشگاه تهران تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش