خرید اکسپنشن جوینت
خرید اکسپنشن جوینت
فوریه 12, 2023
خرید واشر مربعی با کیفیت و ارزان
خرید واشر مربعی با کیفیت و ارزان
فوریه 25, 2023

سینی کابل ۳۰ سانتی و قیمت خرید

سینی کابل ۳۰ سانتی و قیمت خرید

سینی کابل ۳۰ سانتی و قیمت خرید

سینی های کابل عرض ۳۰ سانتی با فولاد گالوانیزه فابریک تولید شده و در مقابل زنگ زدگی و رطوبت مقاوم بوده و به همین دلیل برای استفاده در محیط های مرطوب با شرجی بسیار مناسب می باشند.

این سینی های کابلی در سیستمهای کابل در کارخانه ها و در صنایع مختلفی مانند صنایع گاز و پتروشیمی نفت و نیروگاه ها به کار برده می شود.
برای پانچ این سینی ها از دستگاه های سی ان سی استفاده می شود و برای خمکاری این سینی ها از دستگاه نیمه اتوماتیک استفاده می گردد.

این سینی ها بعد از تولید با تسمه پالت چوبی قابل حمل با لیفتراک می شود. در تولید این سینی ها که قبلا اشاره کردیم از ورق های گالوانیزه سرد و گرم استفاده میشود که ضخامت هایی بین هشت و نیم میل تا دو و نیم میل دارند. این سینی ها در انواع بدون پانچ و نیز پانچ دار ساخته می شوند.
اکثر تولید کننده های سینی کابل گالوانیزه توانایی تولید سینی ها را در اندازه های مختلف و به صورت سفارشی طبق نظر مشتری را نیز انجام می دهند.

سینی کابل ۳۰ سانتی و قیمت خرید

سینی کابل عرض ۳۰ سانت چگونه تولید میشود ؟

سینی کابل در طی مراحلی تولید می شود که در ادامه شرح داده میشود :

  • انتخاب ورق
  • گالوانیزه و ورق
  • سوراخکاری سینی کابل
  • خمکاری ورق
  • انتخاب ورق

 

انتخاب ورق

هنگام تولید سینی کابل در ابتدا باید ورق انتخاب شود و  ورق مناسبی را باید خریداری کرد و مناسب یعنی این که دارای استحکام بالایی باشد که بتواند مقابل چکش خواری مقاوم باشد.

گالوانیزه کردن ورق ها

ورق هایی که برای تولید سینی کابل مورد کاربرد قرار می گیرند باید سطح آنها با فلز روی پوشش داده شود. برای این منظور آنها را در حوضی از فلز روی مذاب موضوع غوطه ور می کنند و البته قبل از آن باید ورق ها تمیزکاری شوند.

سوراخکاری سینی کابل

سطح سینی کابل ها با دستگاه مخصوصی در ابتدا سوراخ می‌شود که این عمل پانچ گفته می‌شود این عمل به این دلیل انجام می شود که هوا در سطح آن ها بهتر گردش شود.
برای کاهش برندگی و تیزی در لبه های سینی ها از دستگاه سی ان سی استفاده می شود زیرا این لبه های برنده باعث آسیب دیدن کابل ها و سیم ها در هنگام اجرا می‌شوند و ممکن است باعث خرابی و حوادث بشود.

خم کاری ورق ها

بعد از برش ورق ها در ابعاد مورد نظر و بعد از پانچ شدن آن ها باید خمکاری شود. بعد از خمکاری سینی ها برای بازرسی نهایی آماده می شوند.

ویژگی های سینی کابل عرض ۳۰ سانت

همانطور که اشاره شد روی این سینی کابل ها با فلز روی پوشش داده می‌شود و به همین جهت در مقابل رطوبت و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند.
همچنین وجود ورق های فولادی نیز در آنها باعث افزایش مقاومت و استحکام بالاتر آنها می‌شود.
همچنین به علت سوراخ های متعددی که در سینی کابل وجود دارد گردش هوا در آن به خوبی انجام گرفته و طول عمر کابل ها و سینی ها نیز بالاتر می‌رود. این حفره ها در فضاهای غیر مسقف و نیز از جمع شدن آب در کف سینی های کابلی جلوگیری به عمل می‌آورند

خرید سینی کابل عرض ۳۰ سانت

برای خرید انواع محصولات و خرید سینی کابل می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را در جهت خرید سینی کابل مناسب راهنمایی نمایند. همچنین جهت اطلاع از قیمت سینی کابل و دریافت لیست قیمت بقیه محصولات با کارشناسان فروشگاه آریالوله در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش