عایق الاستومری
عایق الاستومری – فروش عایق
آگوست 10, 2023
یونولیت سقفی
سپتامبر 8, 2023

ساپورت ها و بست ها

ساپورت ها و بست ها

ساپورت ها و بست ها

معرفی شرکت بازرگانی آریا

بازرگانی آریا با هدف معرفی و عرضه مصالح نوین ساختمانی آغاز به کار کرده و در طول زمان با حرکت بر مبنای استانداردهای روز جهان و توجه به کاستی ها و نواقص تجهیزات ساختمانی در ایران، با نیاز مشتریان همگام شده و موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شده است.

ساپورت ها و بست ها

این شرکت با تکیه بر ساخت انکرهای شیمیایی و فولادی و بست های لوله کار خود را آغاز کرد.

به عنوان اولین تولید کننده بست های لوله، این شرکت رویکردی مبتکرانه و کیفیت محور را مبنا قرار داده و به عنوان تولید کننده بست ها و ساپورتهای تاسیسات شناخته شده است.

این شرکت در مسیر رشد خود، اعتقاد به عمل و مشتری گرایی، بهره گیری از تکنولوژی نوین و به خدمت گرفتن کارشناسان مجرب را همواره مبنای عملکرد خود قرار داده است.

ره آورد این مسیر، تجربه ی حاصل از تامین نیاز صدها پروژه در نقاط مختلف ایران عزیز می باشد که هر یک از آنها موید کیفیت محصولات و برگی از افتخارات این شرکت محسوب می شود.

مشتری مداری و ارایه ی خدماتی شایسته مشتریان از اهداف این شرکت است که امید است با تلاش روز افزون بیش از پیش محقق گردد.

معرفی ساپورت ها و بست ها

ساپورت ها و بست های تولیدی این شرکت سیستمی پیش ساخته است که برای نصب هرگونه سیستم تاسیسات اعم از زیر سقف، روی کف، روی دیوار، تونل های تاسیسات و غیره می توان از آن استفاده کرد و با ویژگی های منحصر به فرد در جایگزینی برای سیستم سنتی نبشی و ناودانی می باشد. همچنین این سیستم دارای قطعاتی متنوع است که قابلیت استفاده برای انواع بارهای استاتیکی و دینامیکی را امکان پذیر می سازد.

ساپورت ها و بست ها

ساپورت ها و بست ها  ( تاسیسات ) – بدون شک وضعیت کنونی سیستم ساپورتینگ در بخش تاسیسات نیازمند بازنگری است و این امر تغییر در نگرش جامعه مهندسین اعم از مشاورین، پیمانکاران و کارفرمایان محترم را طلب می کند.

ضمن اینکه بحث هزینه ها ازین منظر دور نمانده و بررسی های انجام شده نشان می دهد این سیستم به مراتب به صرفه تر از سیستم سنتی می باشد، تنوع این محصولات به  گونه ای است که هیچ بخشی از نیازهای صنعت ساختمان در بخش تاسیسات را بی نصیب نمی گذارد.

 مزایای ساپورت ها و بست های تاسیساتی

 • قابلیت نصب آسان به دلیل امکان مناسب اتصال قطعات
 • پیش بینی رگلاژ مناسب
 • سرعت بالای نصب و اجرا
 • مقاومت مناسب در برابر خوردگی و تنوع ورژن های مقابله با خوردگی شامل گالوانیزه سرد، گرم، فولاد ضد زنگ
 • ظاهر زیبا و مناسب برای استفاده در کاربری های نمایان
 • پشتوانه فنی و خدمات مهندسی به صورت خدمات رایگان
 • تاییدیه های فنی از موسسات معتبر بین المللی
 • عدم نیاز به جوشکاری و سوراخکاری و حذف معایب آن
 • قابلیت برداشت سیستم و نصب آن در محل دیگر
 • آموزش رایگان نصب و محاسبات فنی توسط تیم پشتیبانی

مشخصات فنی ساپورت ها و بست ها

 1.  کلیه ی قطعات فولادی در این سیستم از فولاد نوع S250 با تنش تسلیم 25kN/cm2 و مدول الاستیسیته ی 21kN/cm2 ساخته شده اند.
 2. به منظور محافظت در برابر خوردگی محصولات در ورژن های Electrogalvanized, Hot dip galvanized و Stainless steel قابل ارایه می باشد.

بازرگانی آریا تولید کننده و پخش کننده انواع عایق ساپورت و بست تاسیسات جهت دریافت قیمت با بخش فروش فروشگاه ( تهران ) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش