سوپرفیکس یو U
اکتبر 25, 2023
فوم الاستومری رولی
فوم الاستومری رولی
نوامبر 5, 2023

قیمت خرید ساپورت U شکل

قیمت خرید ساپورت U شکل

قیمت خرید ساپورت U شکل

قیمت خرید ساپورت U شکل – ساپورت U یا همان ساپورت ناودانی یکی دیگر از ابزارهایی است که بسیار پر کاربرد می باشد و بیشتر برای نصب دستگاه براکت بر روی آن به کار می رود.

تفاوت ساپورت U و ساپورت سی چنل

ساپورت یو با ساپورت سی چنل تفاوت هایی دارد که یکی از آنها این است که ساپورت سی چنل به دلیل این که در آن مهره فنردار استفاده میشود، قابلیت تنظیم داشته و می توان ارتفاع براکت ها و سینی ها را تغییر داد اما در ساپورت U وقتی که براکت ها بسته میشوند دیگر نمی‌توان آنها را تنظیم کرد.

از ساپورت یو به صورت دیواری و نیز کفی و سقفی میتوان استفاده کرد.

ساپورت های سینی کابل یو شکل دارای مهار جانبی

بعضی از ساپورت های سینی کابل یو شکل مهار جانبی بریس دارند که می‌توان از آن برای نصب سینی کابل بر روی دیوارها و سقف استفاده کرد.

البته انواع ساپورت سینی کابل دارای شکل های متفاوت می باشد و باید با توجه به نوع کاربرد آن و ارتفاع آویز و سقف و نیز وزن و سایز سینی کابل ساپورت مخصوص آن مشخص گردد.

قیمت خرید ساپورت U شکل

خرید ساپورت U

قیمت خرید ساپورت U شکل – می توانید جهت خرید ساپورت یو شکل و انواع بست ها و دیگر محصولات تاسیساتی و ساختمانی با کارشناسان فروشگاه آریا لوله تماس حاصل نمایید.

کارشناسان فروش شما را در جهت خرید بهترین محصولات و بست ها و انواع ساپورت با کیفیت بالا و ارزان ترین قیمت راهنمایی خواهند نمود.

شما می توانید تنها از طریق تماس تلفنی محصولات مورد نظر خود را در هر کجا که باشید درخواست نموده و آن را تحویل بگیرید. فروشگاه آریالوله با سالها تجربه در زمینه فروش بهترین کالا توانسته رضایت تمام مشتریان را بخود جلب نماید.

بست معمولی و قیمت خرید

جهت خرید ساپورت یو شکل و اطلاع از قیمت ساپورت یو شکل میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش