نوار چسب برزنتی
نوار چسب برزنتی
آگوست 24, 2019
ویژگی های محصولات bbp
سپتامبر 5, 2019

ویژگی های سیستم پوش فیت Push fit

لوله پوشفیت وحید

ویژگی های سیستم پوش فیت Push fit

 چرا از محصولات خود اطفاء استفاده کنیم؟

 زمانی که یک ساختمان دچار حریق می‌شود اولین اولویت سیستم های عامل و غیرعامل مبارزه با حریق ساختمان محدود کردن آتش و دود به یک قسمت و جلوگیری از گسترش آتش به دیگر نقاط و فراهم کردن مسیر و زمان کافی برای فرار ساکنین است.
 گسترش حریق پس از آغاز آن تا مرحله‌ای ادامه می‌یابد که مجموع حرارت تابشی و دمای بالای دیواره‌ها و گازهای داغ ایجاد شده، طی پدیده‌ای که فلش‌اور (Flashover) نامیده می‌شود، باعث شعله‌ور شدن ناگهانی و لحظه‌ای تمامی سطوح قابل اشتعال می‌گردد.
 استفاده از محصولات خوداطفاء، مانند سیستم فاضلابی پوش‌فیت خوداطفاء پلی‌ران، به عنوان یکی از روش‌های غیرعامل مبارزه با حریق می‌تواند باعث جلوگیری از گسترش ناگهانی حریق و عقب انداختن زمان وقوع فلش‌اور و درنتیجه فراهم کردن زمان کافی برای فرار ساکنین شود.
  •  عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله، اتصالات و حلقه های آب بندی در برابر ضربه، تنش های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی
  •  سرعت و سهولت بسیار زیاد درامر نصب واجرا و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه های نگه داری و تعمیرات می شود.
  •   عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش های پذیرنده بار در ساختمان،
  • ایمنی در شرایط آتش سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی Flame Rerardant منطبق با استانداردDIN 4102-B1-B2
  • عدم نیاز به چسب، جوش دادن و نظائر آن و کاسته شدن از هزینه های اجرایی
  •  آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش های غیر مخرب به دلیل خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم قابلیت انطباق و متصل نمودن اجزاء سیستم به لوله و اتصالات سایر سیستم های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی
  •  امکان اجرای سریع و ساده سیستم و نت به صورت کامل و افزودن هرچه بیشتر به عمر مفید سیستم
  • بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان
  •   طراحی و ساخت ابزار و تجهیزات مناسب برای آسان و مطمئن نمودن فرایند نصب و اجرا افزون برموارد فوق، تنوع ابعادی از نظر قطر لوله و اتصالات (40 تا 160 میلی متری) زوایا (15، 30، 45،67 و 87 درجه) و طول لوله ها (300 تا 3000 میلیمتر) و وجود یک یا دو سوکت در لوله ها در عمل، امور مربوط به طراحی و همچنین اجرا را بسیار ساده و انعطاف پذیر می سازد.

 تنها سیفون خود اطفاء

سیفون با دریچه بازدید شرکت پلی ران ساخته شده از پلی‌پروپیلن با خاصیت Flame Retardant که در مقابل شعله‌ور شدن مقاوم می‌باشد و براساس استاندارد DIN 4102 در طبقه بندی B1 قرار می‌گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش