درباره ما

آریا لوله فروش انواع عایق بست

گروه بازرگانی آریا با اتکال به خداوند متعال و استعانت از توانمندیهای بالقوه خود در زمینه تولید، تهیه، توزیع و فروش و تامین لوازم تاسیسات از سال 1383 خدمات خود را ارائه می نماید. . این مجموعه مفتخر است ضمن دارا بودن خطوط تولید عایق الاستومری، بست و ساپورت تاسیساتی، عایق شانه تخم مرغی، یونولیت و فلکسیبل ، عاملیت فروش اکثریت شرکت های بزرگ داخلی و نام های تجاری معتبر در این صنعت، پاسخگوی نیازهای عمومی و تخصصی بازار مصرف باشد.
امروزه آن جمع کوچک به گروه بزرگی تبدیل گردیده که به غیر از همکاران رسمی ،صدها نفر دیگر نیز در قالب مجریان مجاز شرکت و عوامل فروش در بیشتر استان های کشور با این شرکت همکاری می نمایند. شرکت بازرگانی آریا با توجه به اهمیت روزافزون فضای مجازی و گسترش فضای کسب و کار در این حوزه، بر آن گردیده است که از طریق راه اندازی وب سایت اختصاصی، زمینه ساز فروش و خدمات مناسب و با کیفیت مطلوب گردیده و همواره کوشش نماید تا نامی نیک را از خود باقی گذارد.
مديريت فروشگاه هدف اصلي خود از کسب و کار را رضايت خداوند متعال از طريق جلب رضايت مشتريان می داند. در اين راه مديريت فروشگاه مصمم است با گردآوری و ارائه مجموعه کاملي از مايحتاج مشتريان در زمينه لوازم تاسیساتی با حداکثر کيفيت و مناسب ترين قيمت در محيطی منظم و سرشار از صميميت ،آرامش و شادابی در کوتاهترين زمان ممکن رضايت مشتريان خود اعم از خرد و کلان را بدست آورد .
حمایت همیشگی از مشتری در قبل و بعد از خرید، آسودگی خاطر از قیمت ها و امکان خرید اقلام متنوع از برندهای گوناگون برای مشتریان، از مشخصه های کاری و عملکردی فروشگاه محسوب می گردد.