بست دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟
بست دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟
نوامبر 3, 2022
بست یکطرفه
بست یکطرفه
نوامبر 8, 2022

خرید بست اسپرینکلر

خرید بست اسپرینکلر

خرید بست اسپرینکلر

بست اسپرینکلر

برای نگهداری و ثابت کردن لوله ها در تاسیسات ساختمانی از بست ها استفاده می شود و در طرح های مختلفی ساخته می شوند.

یکی از آن ها بست اسپرینکلر یا گلابی می باشد که برای نگهداری لوله های آتشنشانی و اطفا حریق به کار می رود و خرید و فروش آن در بازار ابزار ساختمانی نسبتا زیاد است.

بست اسپرینکلر در طرح SP برای لوله های معلق آتش نشانی می باشد که بدون روکش می باشد.

ارتفاع این نوع بست را می توان تنظیم کرد و نام دیگر بست اسپرینکلر، بست گلابی یا بست آتش نشانی هم می گویند.

این بست به صورت آویز برای لوله های دیگری مانند لوله های فلزی، استنلس استیل و کابلی و پلی اتیلن و غیره در صنایع مختلف نیز استفاده می شود.

بست اسپرینکلر از جنس گالوانیزه می باشد و وزن سبکی دارد و در برابر فشار بالا مقاوم است و در هنگام اتصال دو شیلنگ آتش نشانی از بست اسپرینکلر استفاده می کنند.

البته از کوپلینگ هم در اتصال شیلنگ های آتش نشانی به هم استفاده می شود اما به دلیل اینکه فشار آب در لوله های آتش نشانی زیاد است و ممکن است باعث جدا شدن و خرابی اتصالات شیلنگ های آتش نشانی گردد و باعث کند شدن عمل آتش نشان ها شود از بست اسپرینکلر یا همان بست گلابی نیز برای ایمنی و سفت شدن بیشتر اتصالات و امنیت خاطر بالاتر استفاده می شود.

خرید بست اسپرینکلر

خرید بست اسپرینکلر

اتصالات آریا لوله با پایین ترین قیمت بست اسپرینکلر و بست گلابی  را در بازار عرضه نموده است و ارزانترین نوع بست در ایران توسط این مجموعه و گروه تولید شده است.

جهت خرید بست اسپرینکلر می توانید با مجموعه آریا لوله تماس حاصل نموده و با کارشناسان فروش ما مشاوره داشته باشید.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان آریا لوله در زمینه ی فروش انواع بست فلزی لوله، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

بازگانی آریا تولید کننده و پخش کننده انواع عایق ساپورت و بست تاسیسات جهت دریافت قیمت با بخش فروش فروشگاه (تهران) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش