لیست قیمت نیوپایپ

لیست قیمت نیوپایپ ۹۸

 

بارزترین ویژگی لوله های نیوپایپ،

ساختار پنج لایه آن است. این لوله با استفاده از آخرین فنآوری و تلفیق فلز و پلیمر با بهره گیری از مزایای لوله های فلزی و استفاده از کاربردهای آنها خط بطلانی بر کاربدهای ضعیف واشکالات آنها کشیده است.

این دستاورد با استفاده از پلیمر منحصر به فرد PEX که در علم شیمی به طلای پلیمر معروف می باشد، در لایه های خارجی و داخلی خواصی مانند مقاومت در برابر خوردگی، رسوب، پوسیدگی، جلوگیری از افت فشار و… را محقق نموده و آلومینیوم با جوش طولی اولتراسونیک علاوه بر ایجاد مقاومت عالی در برابر فشار خواصی مانند عدم نفوذ پذیری اکسیژن و کاهش انبساط طولی به برتری این محصول نسبت به سایر لوله ها افزوده است.

در نهایت تکنولوژی برتر و تلفیق هوشمندانه آلومینیوم آلیاژی و پلیمر PEX ، لوله های با توان تحمل مداوم دمای ۹۵c در مدت ۱۱۴ سال در فشار ۱۰bar را برای همگان به ارمغان آورده است.

در چند سال اخیر استفاده از سیستم گرمایش از کف با همان لوله های ۵ لایه در بسیاری از کشورهای دنیا اعم از آمریکایی و اروپایی بسیار متداول شده است و این به خاطر کاربرد و بهینه بودن این لوله ها میباشد.

استفاده از روش گرمایش

از کف جهت گرمایش محل زندگی از سالیان دور به صورتهای مختلفی انجام می گرفته است . بطوریکه رومی ها در حدود ۶۰ سال پس از میلاد ، زیر کف را کانال کشی کرده و با سوزاندن چوب و استفاده از هوای گرم در کانال های تعبیه شده ، اقدام به گرم کردن کف منازل خود نموده اند.

لوله پنج لایه نیوپایپ PEX-AL-PEX تنها لوله ای می باشد که جهت مصارف آب گرم تا دمای ۹۵c مورد تایید مقررات ملی ساختمان قرار گرفته است. این لوله که طبق استاندارد ASTM F – ۱۲۸۱ تولید می گردد جهت مصارف ذیل کاربرد دارد:

مصارف آبرسانی و آشامیدنی:

لوله نیوپایپ جهت استفاده در انتقال آب آشامیدنی برای مصارف آب سرد و گرم کاملا“ مطمئن بوده و طبق تاییدیه اخذ شده از موسسه NSF – WRC انگلستان تطابق کامل با استاندارد بهداشتی BS6920 دارد.

کاربرد در صنایع پزشکی و بهداشتی: از این لوله در صنایع پزشکی نظیر تولید گازهای طبی و سیستمهای دیالیز و… استفاده می شود همچنین این لوله در صنایع غذایی، دارویی و اغلب مواد شیمیایی که در آن از دمای کمتر از ۱۰۰c استفاده می گردد، کاربرد دارد.

کاربرد صنعتی:

در کارخانه های تولید مواد شیمیایی که لوله های فلزی کارایی لازم را ندارند از این نوع لوله استفاده می گردد و سایر کاربردهای آن در صنایعی نظیر کشتی سازی و ماشین سازی و… می باشد.

کاربرد در سیستمهای حرارتی و برودتی: به علت توانایی مطلوب این لوله در مقابل فشار و ترک خوردگی از آن در فن کویل، سردخانه، سیستمهای مولد سرما و… استفاده می گردد. همچنین از این لوله به علت توانایی کارکرد بلندمدت در دمای ۹۵c در رادیاتورها و با توجه به ضریب انتقال حرارت مناسب در سیستم گرمایش از کف استفاده می گردد.

سیستم گرمایش از کف:

در سیستم گرمایش از کف، آب گرم در داخل لوله های پنج لایه که در زیر کف پوش ساختمان قرار گرفته است. جریان می یابد و انرژی تابشی را به سمت بالا منتشر می کند. این روش مطلوبترین نوع توزیع حرارت را به همراه دارد. این روش به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی، توزیع یکسان گرما و دوری از مشکلات ناشی از وجود رادیاتورها، همچون سیاهی دیوارها، گرفتگی و پوسیدگی لوله ها و تعمیر و نگهداری در کشورهای اروپایی فراگیر شده است.

از این سیستم علاوه بر گرمایش ساختمان، برای ذوب برف و یخ در باند فرودگاه ها، لنگرگاههای بارگیری، مجموعه های ورزشی (نظیر زمین فوتبال) ورودی ساختمانهای بزرگ و بیمارستانها و… استفاده می شود.

اتصالات نیوپایپ از آلیاژ برنج با آبکاری نیکل ساخته می شود تا از خوردگی، سایش، فرسایش و

رسوب گیری آن جلوگیری شود. فن آوری نوین در طراحی، تولید و کنترل کیفیت دقیق، به همراه اورینگهای ویژه ، دوام و آب بندی کامل را در شرایط سخت کاری و زمان طولانی تضمین می نماید.

مزایای استفاده از لوله های ۵ لایه نیوپایپ

صرفه جویی در سوخت

پاک بودن هوا و خشک نشدن آن

ثابت ماندن حرارت

مقاوت در مقابل زلزله و نشستهای ساختمانی

قابلیت انعطاف پذیری

زیبایی در لوله کشی رو کار

تحمل فشار و دمای بالا

مقاومت در مقابل نفوذ اکسیژن

نصب ساده و راحت

عدم منتقل شدن صدا

مقاومت در مقابل ضربه قوچ

مقاوت در مقابل اشعه ماورای بنفش ، نور خورشید واشعه مادون قرمز

تماس - بخش فروش